Bij Seasons willen wij onze gasten sfeervol laten genieten van al het goede in een ongedwongen ambiance. De keukenbrigade zorgt elke drie maanden voor een geheel nieuwe kaart die speelt met al het lekkers dat het seizoen ons dan biedt. Ook in het restaurant zal je elk seizoen voorbij zien komen door een nieuw interieur elke 3 maanden.

Als jong en fris bedrijf zijn wij elke dag bezig met het ontwikkeling van ons restaurant, maar natuurlijk ook van ons personeel. Wij geloven dat ons personeel, Seasons maakt wat het is. Het is ons personeel dat de gasten keer op keer met een lach en mooie ervaring naar huis laat gaan. Om ons hierbij te helpen zijn wij opzoek naar een Medewerker Bediening.

 

Jouw rol als Medewerker Bediening…

Als Medewerker Bediening bij Seasons in Oisterwijk word je onderdeel van een uitzonderlijk team dat een unieke ervaring bezorgt voor al onze gasten. Jij hebt een passie voor lekker eten en drinken en jouw hartje gaat sneller kloppen van goede service. Jij zult het gezicht voor Seasons zijn en het eerste aanspreek punt voor onze gasten. Met jou bruisende persoonlijkheid zorg jij dat de gasten zich keer op keer weer thuis voelen bij Seasons; je bent zeer sociaal, vrolijk en vriendelijk; je bent zelfverzekerd en kan goed tegen de drukte van een vol restaurant. Jij krijgt energie van deze drukte en kunt met gemak meerdere taken tegelijk aan zonder het overzicht te verliezen.

 

Heb jij het in je om Medewerker Bediening te zijn bij Seasons?

Eerdere ervaring als Medewerker Bediening is altijd handig, maar wij vinden jouw persoonlijkheid het belangrijkste. Hoewel we de kwaliteit van onze gerechten en gastvrijheid erg serieus nemen, nemen we onszelf niet al te serieus. Ons team is flexibel, open hartig, gezellig en niet vies van hard werken. Met dit in het achterhoofd komt het volgende ook goed van pas als onze nieuwe Medewerker Bediening…

  • Eventuele eerdere werkervaring in de horeca.
  • Het opnemen van bestellingen, lopen van borden, maken van drankjes en ontvangen van gasten zal voor jou geen probleem zijn.
  • Alle relevante kwalificaties zoals een wijnbrevet, sociale hygiëne, etc zijn voordelig maar niet essentieel.
  • Je bent flexibel wat betreft werktijden. Avonden en weekenden zijn voor jou geen probleem.

Wij van Seasons zijn gek op heerlijk eten, lekkere drankjes en een hoop gezelligheid. Kan jij je daar wel in vinden en ben je klaar voor een nieuwe uitdaging, solliciteer dan nu en wie weet mogen we jou in ons team verwelkomen!

 

 

Solliciteer nu!

Wij kunnen niet wachten om jou te ontmoeten! Solliciteer online, bel naar 013-521 95 26 of kom gezellig even binnen lopen.